Milou kytičkou karafiátu obdarovali každou příchozí ženu na plese Základní školy Bělotín v sále tamního kulturního domu. O příjemnou zábavu se tam v průběhu celého večera staralo Duo Angeles.

Ke zpestření programu přispělo ovšem i aerobní vystoupení mladých slečen, ukázky bojového umění několika mladíků a tanec ve stylu hip hop. Bohatá tombola byla vystavena všem na odiv rovnou na pódiu.

Osmatřicátý zahrádkářský ples pořádal v pátek v Domě kultury a sportu v Jezernici Český zahrádkářský svaz Zemědělského družstva Podhoří. Ani ten se nemusel stydět za bohatý doprovodný program, který pro návštěvníky připravil.

K tanci a poslechu jim hrálo a zpívalo hranické trio Minimax a v pauzách mezi jednotlivými sériemi se představila například zpěvačka Saša a to v novém projektu písniček světové královny popu Madonny. V půlhodinovém programu ji doprovodila pětice půvabných tanečnic.

K nadšení všech dostala pak slovo také jezernická Poupata. Na známou spartakiádní skladbu Michala Davida předvedly ženy a muži v dámských převlecích prvotřídní vystoupení s pompony.