Tančit se tak bude znovu na ty největší české či světové hity z šedesátých až devadesátých let. Na základě reakcí publika z první párty se tentokrát přidá popu a ubere bigbítu. Zazní tak například zpěváci a skupiny Prodigy, 2 Unlimited, Dr. Alban, Boney M, Elán, Culture Beat, Madonna, Buty, ACDC, Beatles, Lucie, Ice MC, Michael Jackson, Helena Vondráčková, Underworld, Jamiroquai, Freakpower, Wanastovi Vjecy nebo Cypress Hill, U2 a Nirvana.

Nebude chybět ani velkoplošná projekce starých seriálů, klipů a legračních filmů. Atmosféru jistě okoření i speciální výzdoba a nápoj večera Koskenkorva Peach.

Proběhne také soutěž o nejpovedenější imitační vystoupení. V rámci této soutěže by účastníci měli co nejlépe napodobit svůj hudební idol. Vystupovat může jak jednotlivec, tak i kolektiv. Po předchozím přihlášení do soutěže na e-mailové adrese starastrelnice@email.cz se soutěžící a organizátoři domluví na produkci a hudebním podkladu. Představitelé tří nejlepších čísel pak získávají volné lístky na akce do divadla a k tomu láhev zdarma.

V retro stylu se bude odvíjet také tombola. Návštěvníci s sebou mohou přinést jakýkoliv retro předmět a naopak vyhrát zase některý z ostatních.

Vstup na akci je možný pouze v dobových kostýmech, cena činí 70 korun. 

PŘIPOMEŇTE SI: OBRAZEM: Starou střelnici rozparádila vydařená Retro párty