„Z koncertu jsem naprosto nadšená. Musela jsem docela spěchat z práce, abych stihla i ten začátek. Tomáše jsem si nedávno byla poslechnout i ve Frýdku-Místku. Pokud hraje někde v okolí, nenechám si jeho koncert ujít, protože jsem jeho velká fanynka. I v Hranicích to rozhodně to stálo za to," řekla Petra Lisztwanová, která do Hranic přijela z Nového Jičína.

Muzika Tomáše Kluse a jeho Cílové skupiny zahrnovala zejména písně z nového alba s názvem Proměnamě. Interpreti bavili obecenstvo hudbou i mluveným slovem zhruba půldruhé hodiny. Rodák z Třince navázal na vydařené hudební představení slovenské písničkářky Simy Marthausové, jejíž skladby hlavnímu programu večera předcházely.

Tomáš Klus si areál Staré střelnice oblíbil, což i v průběhu čtvrtečního koncertu publiku několikrát zopakoval. Například letos na přelomu března a dubna nacvičoval nový repertoár s ostatními členy kapely před jarním turné právě v těchto prostorách.

„Myslím, že nejen koncert Tomáše, ale také slovenské muzikantky Simy Marthausové se velice podařil. Lidi přišli, výborně se bavili, takže spokojení jsme i my. Akce byla perfektně zvládnutá i ze strany policie," uvedl majitel Divadla Stará střelnice Václav Vlasák.