Již ve středu 10. června se začali bělotínští bavit a skončí po pěti denním maratónu zábavy.

Program bude velmi pestrý a snad každý si zde přijde na své. Od koncertů cimbálovky, sborů, vernisáž výstavy a sportovních klání až po zábavu v podobě diskotéky, nebo rockového nářezu nebude nouze.

Středa 10. června

9 hodin

Výchovný koncert cimbálové muziky Réva (hřiště TJ Sokol)

17 hodin

Letní koncert ZUŠ Bělotín (sál KD Bělotín)


Čtvrtek 11. června

14.15 hodin

Vernisáž výstavy prací žáků základních a mateřských škol (sál KD Bělotín)

15 hodin

O pohár Moravské brány - volejbalový turnaj obcí (sportovní areál ZŠ Bělotín)

Hrají: Bělotín, Heřmanice, Nejdek, Polom, Lučice, Bělotín "Z"

15.30 hodin

Z pohádky do pohádky - tradiční malování na chodníku (sportovní areál ZŠ Bělotín)

18 hodin

Setkání myslivců (jídelna ZŠ Bělotín)

Pátek 12. června

8 hodin

Sportovní klání žáků devátých tříd vesnických škol (sportovní areál ZŠ Bělotín) ZŠ Bělotín, ZŠ Spálov, ZŠ Střítež nad Ludinou, Hustopeče nad Bečvou, ZŠ Drahotuše

Dětský den – žáci 1. stupně – Iluzionistická show

Pobyt v přírodě – žáci 2. stupně

14 hodin

Fotbalový turnaj firem (hřiště TJ sokol). Hrají: Sigma Hranice, Skácel Hranice, Cement Hranice, BBA Bělotín, Zapalač Bělotín, Tondach Hranice, SSI Schäfer, Skanska DS

20 hodin

Taneční noc se skupinou Kornet (areál TJ Sokol Bělotín)

Stepping mothers – skupina stepu Šárky Hlavinkové

Sobota 13. června

9 hodin

Fotbalový turnaj O pohár starosty (hřiště TJ Sokol).

Hrají: Bělotín, Kunčice, Nejdek, Polom

13.30 hodin

Fotbalový zápas: Starší páni

Bělotín vs. Sigma Hranice (hřiště TJ Sokol)

16.30 hodin

Fotbalový zápas Mistrovské utkání dorostu: Bělotín vs. Náměšť na Hané (hřiště TJ Sokol)

13.30 - 19.30 hodin

Pivní radovánky s bohatým kulturním programem (areál TJ Sokol Bělotín)

Odpolední program: Taneční vystoupení MŠ Bělotín, ZUŠ Bělotín, Smyčcový orchestr ZUŠ Hranice, Taneční obor ZUŠ Hranice, MTV Denisy Biskupové, Shadows of Light Rostislava Telingera, Cvičení se stuhami ZŠ Bělotín, Aerobik Denisy Biskupové, Taneční škola Vlastimila Tumpacha

O dobrou náladu se postará:

■ Hradecká muzika Františka Kopeckého z Hustopeč nad Bečvou

■ Hezky Česky – autorská muzika skupiny Expirillo z Přerova

■ Kakraband – veselé písničky v hanáckém nářečí ze Šumperka

20 hodin

Červnová noc (TJ areál Sokol)

Vystoupí přerovská rocková legenda Forum 1

Oldies disco Pavla Humplíka

Neděle 14. června

11 hodin

Mše svatá (farní kostel sv. Jiří v Bělotíně)

14 hodin

Poslední mistrovské zápasy fotbalové sezony 08/09 (hřiště TJ Sokol)

Bělotín B vs. Drahotuše

16.30 hodin

Bělotín A vs. Náměšť na Hané

Na čepu

Zubr, Litovel, Hanušovice, Plzeňský Prazdroj, Březňák, Zlatý bažant, Radegast, Bon (soukromý pivovar Zašová)