Čtvrtá připomínka tvorby slavné anglické zpěvačky, která zahynula před necelými třemi roky v pouhých 27 letech, obecenstvo nadchla.

Melodické písně v podání slovenské vokalistky Sisy Fehérové rozjásaly doslova plný dům.

Velice důležitou složku v neděli plnili samozřejmě také další vynikající hudebníci. Nechyběl například kytarista Robin Banerjee, který s Amy Winehouse přímo spolupracoval a podílel se například na natáčení desky Back to black.

„Je velice příjemné vidět, že na takové koncerty chodí všechny generace. Opravdu přišli mladí třeba se svými rodiči. To je pro nás velmi důležité zjištění," řekl majitel Staré střelnice Václav Vlasák.

Slovenská hudební naděje Sisa Fehérová nepřijela do Hranic poprvé, přibližně před rokem na stejném místě zpívala francouzské šansony.

„Při přípravě koncertů se nevyhýbáme žádnému hudebnímu žánru. Hraje se tady rock, pop, blues i jazz," komentoval dále Václav Vlasák.

Podle jeho slov se veřejnost dva a půl roku od otevření Staré střelnice takzvaně naučila do divadla chodit.

„Zájem je i mezi muzikanty. Jsme rádi, že Stará střelnice vyhovuje akusticky i vybaveností i zahraničním hvězdám. Právě na ně se chceme do budoucna zaměřit. Myslím, že místní lidé si něco takového zaslouží," uzavřel Václav Vlasák, frontman rockové kapely Citron.