Posluchačům českých rádií je známý především díky svým písním Anděl a Dysgrafik, televizním divákům se proslavil jako spoluautor scénáře k některým dílům seriálu Comeback.

ROZHOVOR

Co dneska budete hrát? Na co se mohou návštěvníci Zámeckého klubu těšit?

Co dneska budeme hrát momentálně nevím, playlist ještě není napsaný (úvodní otázka zazněla asi deset minut před plánovaným začátkem – pozn. autor). Dneska tady ale hrajeme sami, nemáme žádnou předkapelu, takže tu zazní velká spousta písniček z obou desek. Z té, která už vyšla, i z té druhé, která teprve vyjde.

Na české scéně jste relativně novou tváří. Co byste doporučil těm, kteří chtějí teprve začít?

Ať se na to vykašlou, nepotřebujeme další konkurenci (smích). Ne, já myslím, že když to v člověku je, tak to z něj časem vyvře. Důležité je hlavně hrát před lidma.

Dnešní koncert v Hranicích je součástí nějakého většího turné?

Ne, zatím od vydání té první desky koncertujeme spíš jako nekoncepčně. Ucelenější naplánované turné by mělo následovat až po vydání té druhé desky.

Jaké jsou ohlasy fanoušků na vaše nejznámější písničky?

Já bych tomu ani neříkal fanoušci, protože ti lidi, co znají písničky, které hrajou v rádiu, ještě nejsou hned mí fanoušci. Musíme lidi navnadit, ať přijdou na koncert a tady jim dokážeme, že máme víc, než jen ty dvě písničky. A není důležité, co říkají fanoušci písničkám, důležité je, aby fanoušci věděli, co jim říkají naše písničky.

Zmínil jste, že do budoucna připravujete vydání nové desky. Jaké jsou ještě další vaše plány?

Teďka někdy v dubnu bychom chtěli vypustit další videoklip a další singl. Mělo by to být o lásce a fastfoodizaci mezilidských vztahů, takže předpokládám, že KFC, Mc´ Donald a všichni ti ostatní nás pravděpodobně zažalujou. Aspoň bude sranda.