ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

Jana Martinková

Redaktorka

Deník / Jana Martinková

Do Kolínského deníku jsem nastoupila před mnoha lety, rok ještě začínal na 19… a ještě to byl týdeník Kolínské noviny. V Kolínském deníku působím dodnes s cca čtyřletou přestávkou, kdy jsem si odskočila na volnou nohu do jiných médií. Své Kolínsko jsem ale nikde neopustila.

Deník / Jana Martinková

Redakčně se ráda věnuji obecně životnímu prostředí, odpadovému hospodářství, ochraně přírody a krajiny, dopravě, památkám, péči o seniory. Hodně mě zahřeje u srdce, když se mi sem tam podaří svým článkem pomoci právě seniorovi v situaci, s níž si neví rady. To člověku vlije do žil víc energie než dovolená.

Deník / Jana Martinková

Obdobnou energii mi dokáže dodat skanzen v Kouřimi. Jeho atmosféra klidu, harmonie, souznění s přírodou, pokory… Nejintenzivnější ten pocit je, když tam (výjimečně) nejsou davy návštěvníků.

Deník / Jana Martinková

Upřednostňuji skutečný život, nezaměňuji ho s virtuálem. Nemám ani televizi. Čas, o který podobné věci člověka obírají, raději věnuji svým blízkým (lidským i zvířecím). Mám ráda veselo, dobré jídlo a pití, vážnou hudbu, auta, pohodu a dobrou vůli. A svou práci. Výjimečně se stane, že mě posedne zrcadlová touha. Většinou si ale stokrát raději ráno o pár chvil dýl pospím, než abych trávila čas s líčidly v ruce. Ostatně, skutečný úsměv stejně žádná rtěnka namalovat nedokáže.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:


Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků středních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: