ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu

Pavel Šafránek

Komerční redaktor

Luboš Novotný

Během svého pracovního života jsem vystřídal několik profesí, dlouhá léta jsem pracoval na volné noze. Všechny své dosavadní zkušenosti využívám i při své současné práci.

archiv Pavla Šafránka

Práce redaktora je různorodá, a to je přesně to, co mě na mé práci baví nejvíce. Každou chvíli jsem odborníkem na něco jiného. Jednou píši o bylinkách, podruhé o opravně tracků. Při psaní článků je pro mě prioritou důsledná příprava, vždy se snažím co nejvíce proniknout do daného tématu či problematiky. Tomu, o čem píši, musím alespoň trochu porozumět.

archiv Pavla Šafránka

Přátelé o mně říkají, že jsem renesanční člověk, a tak trochu kutil. S čímž musím souhlasit. Svůj volný čas trávím nejraději v přírodě, mám rád pěší túry a cestování. Ze sportů preferuji kolo. Na cyklostezce mě však potkáte zřídka, mé trasy vedou spíše po lesích a polích.

archiv Pavla Šafránka

Občas se plácám někde na řece s paddleboardem. Mezi mé další záliby patří fotografování, natáčení videí... Mám rád vše, co je spojeno s moderní technikou. Jsem tak trochu stará škola v moderním převleku.

< Předchozí
1 z 4
Další >

Nejnovější články redaktora:


Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků středních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: