To je bilance nehody, která v neděli 24. listopadu pár minut před čtvrtou hodinou ranní zaměstnala hasiče a policisty v ulici Jurikova v Hranicích.

Viníkem nehody, která se naštěstí obešla bez zranění, je pravděpodobně osmnáctiletý řidič Volkswagenu Touran.

„Při jízdě strhl řízení vozidla vpravo, údajně z toho důvodu, že se na silnici objevilo zvíře a narazil postupně do několika osobních vozidel, které narazili do dalších. Po nehodě zůstalo na místě celkem pět poškozených vozidel a tři z nich se vzňala. Požár uhasila přivolaná jednotka Hasičského záchranného sboru,“ informovala přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Nehoda opilého řidiče felicie v Potštátu
Auto se zastavilo o dům, řidič byl úplně namol. Dva zranění

Vzhledem k tomu, že podle slov policejní mluvčí byl jako pravděpodobný řidič označen výše uvedený mladík, byl vyzván k provedení dechové zkoušky, které se podvolil.

„Mladík nadýchal 1,37 promile a při opakované zkoušce 1,35 promile alkoholu v dechu. V nemocnici se dobrovolně na výzvu policistů podrobil odběru krve,“ pokračovala mluvčí.

Při jízdě s ním byli v autě další dva spolucestující přibližně stejného věku, kterým se naštěstí nic nestalo.

„Nehoda se tentokrát obešla bez zranění. Celková škoda byla předběžně vyčíslena na 320 tisíc korun. Okolnosti nehody jsou nadále v šetření,“ uzavřela policejní mluvčí Miluše Zajícová.