Hned dvanáct titulů si v hanácké metropoli rozdělilo sedm hranických atletů. Nejúspěšnější byli Magdaléna Havlínová, která v kategorii juniorek zvítězila v bězích na 150 m, 300 m a 100 m překážek a Radek Masař, jenž mezi muži vyhrál běh na 60 m, 150 m a 110 m překážek.

Dvě ocenění získala v kategorii žen Klára Úlehlová, která zvítězila v bězích na 150 m a 300 m. Po jednom titulu pak přidali Petra Vašinová (juniorky, 800 m), Václav Žabíček (žáci, 3000 m), Jan Dostál (dorostenci, 300 m překážek) a Zbyněk Čech (muži, dálka).

Druhá místa obsadili Dostál (60 m a 150 m) a Čech (výška). Na bronzové pozici skončili Žabíček a Čech, oba ve svých kategoriích na 60 m. Běh do vrchu ve Šternberku, zvaný stejně jako automobilový závod Ecce Homo, byl letos vypsán pouze pro mládežnické kategorie.

Pro titul krajského přeborníka si v kategorii starších žáků doběhl Václav Žabíček. Na druhých místech skončili Zdeněk Podjukl mezi mladšími žáky a Filip Gladiš mezi žáky staršími.

Bronzovou pozici obsadil Vojtěch Podjukl v kategorii předžáků. Čtvrtí doběhli Patrik Buzinis ve stejné kategorii a mladší žák David Rotrekl. Pátou příčku vybojoval předžák Kryštof Kučera a starší žák Zdeněk Zapata.

Na šesté až osmé místo se pak za sebe naskládali předžáci Tomáš Pepernik, Pavel Gadas a Adam Orava.

(kú)