Ve velké konkurenci závodníků z celé Moravy se atleti SK rozhodně neztratili. Sice nedovezli ze Šternberka medaili, ale cenná umístění a body do Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje mohou určitě těšit.

Nejlepšího výsledku dosáhl v kategorii předžáků Tomáš Pepernik, který doběhl na pátém místě. Těsně za ním dokončil šestý Vojta Podjukl. V přípravce hochů doběhl Ondřej Vrbka na sedmém, Adam Vinklárek na desátém, Jakub Lehký na dvanáctém a Kryštof Janáček na devatenáctém místě.

Mezi stejně starými dívkami se umístila Katka Lehká jedenáctá a Markéta Vanduchová šestnáctá. Mladší žačka Tereza Kočnarová skončila třináctá a Naďa Šnejdrlová patnáctá. Ve stejné kategorii hochů vybojoval Kryštof Kučera čtrnácté a Pavel Gadas potom patnácté místo.

Dobře si vedla mezi staršími žačkami Kateřina Pokorná, která skončila osmá, Anna Kopecká doběhla ve stejné kategorii třináctá.

Starší žák David Rotrekl vybojoval osmnáctou pozici a úspěšně závodili také dorostenci Václav Žabíček a Filip Gladiš, kteří doběhli na sedmém respektive osmém místě.

(ska)