TJ Slavoj Bruntál – Hranické Panterky 31:57 a 32:63

I ve značně oslabené sestavě Panterky příliš práce s předposledním celkem tabulky neměly. Převahu se jim však podařilo uplatnit vždy až ve třetí čtvrtině. Správně zahraným obranným systémem nutily soupeřky k častým technickým chybám, z čehož dokázaly bodově těžit.

Sestava a počet vstřelených bodů: Kubešová 38, Sehnalová 34, Cvešperová 12, Lysáková 10, Kristová 8, Klívarová a Strempeková 6, Velešíková 4, Beránková 2, Jarolíková a Kopecká.

Trenér: J. Horký.

TJ Sigma Hranice - OSK Olomouc 76:63 a 49:56

Do prvního nedělního zápasu vstoupily hranické hráčky nervózně, což se projevilo i na jejich herním výkonu. Ale hned ve druhé čtvrtině zpřesnily nahrávky i střelbu a v poločase vedly o pět bodů.

Hned po přestávce Panterky navýšily svůj náskok až na 13 bodů a ten si udržely až do závěrečného hvizdu. Druhý zápas měl zcela opačný průběh. Domácí začali lépe, ale ve druhém hracím období nechali nepochopitelně soupeřky proměňovat jednoduché koše.

V půli hry na tabuli svítil stav 22:30 a Olomouc ve třetím dějství svůj náskok ještě navýšila. Obrovské úsilí Panterek v poslední části hrací doby sice neslo ovoce, ale vítězství z druhého utkání si nakonec odvezli hosté.

Sestava a počet vstřelených bodů: Cvešperová 37, Kubešová 26, Sehnalová 21, Lysáková 9, Kristová a Strempeková 8, Beránková 6, Kopecká a Velešíková 3, Duchoňová, Jarolíková, Klívarová a Šenkeříková.

Trenér: J. Horký.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika