„Nebudu se tajit tím, že jsme chtěli urvat nějaký bod,“ začal své hodnocení trenér Hranic Miroslav Bartoň a předzápasová slova Radima Brože pro facebookové stránky Cemenu mu dávaly za pravdu.

„Veselí jde rok od roku nahoru. Hrát tam je super, protože vždy dojde plná hala. Veselí těží ze svých spojek, výborného pivota a samozřejmě z přechodu do rychlého útoku. Jestli se nám podaří ubránit jejich spojky tak věřím, že můžeme uspět,“ zmínil Brož.

Jenže jako by Cementáři trošku pozapomněli na útočnou fázi. Jediným hráčem, který snese v ofenzivě přísnější měřítka, je šestigólový Mlotek. Ostatní zůstali za očekáváním.

„Připraveni jsme byli po stránce obrany, s tou jsem byl spokojen. V útočné fázi to ale byla tragédie, to jsem u hráčů ještě neviděl. Samozřejmě výborný výkon domácího gólmana, ale ohromná nekoncentrovanost na naší straně. Na 17 gólů prostě nikdo nevyhraje ani doma, natož venku,“ řekl pro svazový web kouč Miroslav Bartoň.

Nové Veselí tak bez komplikací udrželo domácí neporazitelnost. Cementáři vyrovnali prozatímní zápasovou bilanci na dvě výhry a dvě porážky. V sobotu od 10 hodin hostí ve své hale Jičín.

TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 24:17 (11:8)

Nejlepší střelci: Bartůněk a Sekulič po 4, Krčál 3 – Mlotek 6, Menšík a Padalík po 2. Rozhodčí: Hájek, Nezbeda. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/1. Vyloučení: 2:4. Diváci: 280.