Ceny mohl předat i dvěma hranickým jezdcům Michalovi Křištofovi (B 11/12), který vybojoval 2. místo, a Janu Křištofovi (Elite), který na této trati zajel svůj nejlepší závod v letošní sezoně a v prestižní kategorii vybojoval ve finále skvělé 5. místo. Dalšími jezdci v tomto závodě byli Klárka Kovářová (B 8), která vybojovala 10. místo, a její bratr Ondra Kovář (B 11/12) bral místo třinácté. Po tomto závodě se jezdci přesunuli do nedaleké Prahy, kde tento seriál pokračoval nedělním závodem.

V tom si opět počínal nejlépe Michal, který obsadil stejně jako v sobotu 2. místo, Klárka brala body za 11. místo a Ondra za místo třinácté. Honzovi se tentokrát již tolik nedařilo, když mu v první rozjížďce spadl řetěz a tuto ztrátu již dalšími dvěma jízdami nedohnal a skončil tak mezi 32 jezdci na 17. místě.
Poslední jarní závod se jel v Pardubicích a vyrazila na něj opět stejná čtveřice jezdců. Nejmladší jezdkyně Klára Kovářová si zde vyjela 11. místo, Ondra Kovář 12. místo, Jan Křištof 8. místo a v kategorii B11/12 opět kraloval Michal Křištof, který vyhrál všechny jízdy i finále.

Po odjetých 4 závodech patří zatím našim jezdcům následující pořadí: Michal Křištof 1. místo, Klára Kovářová 8. místo, Ondra Kovář 9. místo a Jan Křištof po odjetých 3 závodech MČR celkové 12. místo mezi 35 jezdci prestižní kategorie Elite.⋌ (bmx)