Z domácího týmu závodilo devět jezdců, ze kterých se nejlépe vedlo pětici Tobias Trunda (kategorie B 8), Lukáš Pastorek (B 9/10), Mirek Guráš (CR), Michal Křištof (M 17+) a Jan Košárek (M 17+). Všem se v obou závodech podařilo probojovat do finále.

Nejmladší z této pětice Tobias Trunda se umístil na čtvrtém a pátém místě, celkově se tak usadil po dvou dnech na páté příčce. Lukáš Pastorek si vyjel sedmé a třetí místo, celkově místo čtvrté. Mirek Guráš dojel sedmý a šestý a celkově bral rovněž čtvrté místo. Michal Křištof skončil čtvrtý a sedmý a celkově bral stejně jako jeho kolegové z týmu čtvrté místo. Jan Košárek se umístil na šestém a pátém místě, celkově mu patřila šestá příčka.

Do nedělního závodu nastoupil po zranění z mistrovství republiky i Marek Smékal (CR), který se opět dostává do formy a vyjel si skvělé druhé místo.

V Intercupu se představilo i osm jezdců hranické přípravky a pro některé to byly první závody v jejich krátké kariéře. Nejlépe z nich si v sobotním závodě počínal Max Molnár, který vyhrál a mohl si tak převzít svůj první zlatý pohár. Dobře si počínal i Adam Drábek, ten si v sobotu vyjel šesté místo a v neděli jej vylepšil na skvělou druhou příčku. Dalšímu jezdci Jiřímu Kelarovi se v sobotu moc nedařilo a skončil na 12. příčce, zato v nedělním závodě si vyjel finálové čtvrté místo.

V hranickém dresu se představila i jedna jezdkyně, a to Anička Drábková, která se statečně prala s chlapci v obou závodech a patří ji 16. a 13. příčka.

Pro všechny jezdce i jejich doprovody měli domácí pořadatelé přichystán i doprovodný program, kdy si mohli zasoutěžit v hodu bečkou do dálky a hlavně si prohlédnout hranický závodní areál z výšky přes 50 metrů z klece zavěšené na ramenu jeřábu, který poskytl pan Petr Dreiseitl. Hraničtí pořadatelé by touto cestou chtěli poděkovat všem, kteří tento závod podpořili buď finančně, nebo materiálně.