Jakub Hladík (14) odjížděl na tento závod s již vcelku slušným náskokem na vedoucí pozici v celkovém hodnocení. V sobotu mu však ve finále nevyšel start a Jakub dojel na 3. místě, což mu však stačilo k potvrzení celkového vítězství.

Složitější situaci měl Jan Křištof (15/16), který se stejně jako vloni před tímto závodem dělil o první místo se soupeřem z Pardubic stejným počtem 298 bodů. Tento poslední závod vyšel lépe hranickému jezdci, který skončil na 2. místě a celkově tak tento seriál rovněž vyhrál.

Další z hranických riderů Adam Hladík (6) se v tomto závodě umístil na 2. místě, což mu celkově vyšlo na stejné pořadí v seriálu. Michal Křištof (8) si v Litoměřicích vyjel 4. místo a celkově mu to rovněž stačilo na bednu, a to na 3. místo.

Do finále se zde probojoval i Ondra Tvrdoň (9), který si vyjel 7. místo a celkově se umístil na 14. místě. Smolný závod zde prožil Marian Ryška (6), který upadl v opravné jízdě do finále z druhé postupové pozice pár metrů před cílem a umístil se tak na 13. místě, což mu v celkovém součtu stačilo na místo 10.

Ostatní hraničtí jezdci, kteří se posledního závodu nezúčastnili, se umístili v Česko–moravském poháru následovně : Martin Mikuš (7) skončil na 9. místě, Pavel Machanec (7) na 11. příčce, Martin Machanec (8) na 14. místě a Martin Valenta (10) se umístil na 17. pozici.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika