Nejmladší jezdec Honza Frankovič si v kategorii B-7 vyjel v sobotu 5. místo, které v neděli ještě vylepšil o dvě pozice a celkově po dvou dnech skončil na skvělém 3. místě. Ve stejné kategorii závodil i Robert Randýsek, který odjel pouze nedělní závod, ve kterém se umístil na 9. místě. V kategorii B-8 se Noel Vaughn umístil v sobotu na 13. a v neděli na 9. místě a celkově mu patřilo 10. místo. Tomáš Němeček si v kategorii B-9 vyšlapal v sobotu 10. místo a v neděli místo jedenácté a celkově skončil na 10. stupínku. Klára Kovářová si ve stejné kategorii vyjela 9. a 10. místo a celkově se umístila na 9. příčce.

Tadeáš Rušar si mezi soupeři v kategorii B-11 vyjel v neděli pěkné 4. místo. V kategorii B-12 měl Ondra Kovář v sobotu 6. místo, které si v neděli o dvě příčky vylepšil. Celkově tak převzal pohár za 4. místo. O stupínek níže skončil celkově Pavel Machanec. O rok starší Martin Machanec se v obou závodech umístil na 6. místě, které mu patřilo i celkově. Nejstarší z jezdců Jan Křištof si v elitní kategorii rovněž v obou dnech zajistil finálovou účast a po sobotním sedmém a nedělním čtvrtém místě si mohl převzít finanční odměnu za celkové 6. umístění.

Součástí závodu byl i vložený závod pro amatérské jezdce, kterých se sešlo dvacet. Z hranických si nejlépe počínali Jiří Sýkora v kategorii B-13–15 a Daniel Filip v kategorii B-16+, kteří vyhráli oba závody a v neděli si mohli převzít vítězné poháry. Další z hranických Pavel Frkal si rovněž v kategorii B-16+ nepočínal špatně a po sobotním 5. a nedělním 3. místě se celkově umístil na 4. příčce. Nejmladší z hranických jezdců Tereza Benešová si ve svém prvním životním závodu v sobotu vyšlapala za asistence rodičů 4. místo. Početná účast jezdců na tomto závodě neustále potvrzuje, že o hranické závody a hranickou dráhu je zájem. Další ročník se bude konat opět příští rok na konci prázdnin.