„Z dnešního zápasu jsem zklamán. Nelíbilo se mi to,“ začal své hodnocení trenér Hranic Miroslav Bartoň.

Jeho tým sice o gól ovládl první poločas, ke spokojenosti ale měl Bartoň daleko. „Deset minut jsme sice hráli koncentrovaně a získali si tak vedení, ale potom jsme začali dělat chyby, které nemají s extraligový týmem nic společného,“ uvedl hranický kouč pro svazový web.

Po pěti minutách druhé půle, během nichž diváci v Brně neviděli jediný gól, domácí zaveleli k velkému obratu. Dvoubodový náskok postupně navýšili a dokráčeli k zisku dvou bodů.

„Klíčový pro nás byl druhý poločas. Domácí svoji taktickou hrou získali převahu. Vítězství jsme si nezasloužili,“ měl jasno Miroslav Bartoň.

Brno se tak v důležitém utkání bodově dotáhlo na Hranice. Extraliga tak má aktuálně tři osmibodové týmy na 8. - 10. příčce. Kromě Hranic a Králova Pole do této společnosti patří i Lovosice. Sedmý Jičín má o bod více.

V dalším kole Cementáři přivítají nováčka z Maloměřic. Ten na první body stále čeká.

SKKP Handball Brno – Tj Cement Hranice 25:21 (10:11)

Nejlepší střelci: Vaněk 6, Koubek 3, Bosák 3 - Andrst 3, Mlotek 3, Magrla 3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 6/4 - 3/1. Vyloučení: 4:3. Diváci: 213.