„Myslím, že zápas byl velice vyrovnaný a rozhodovaly maličkosti, ať už v obraně tak i v útoku," mrzelo hranického trenéra Libora Hrabala.

Cementáři nebyli příliš spokojeni s přípravou během zimní pauzy, v prvním poločase však nad Jičínem většinu času vedli. Do šaten se šlo za stavu 15:15. „Škoda, že jsme v prvním poločase neudrželi Jičín na distanc a dovolili jim v posledních sekundách srovnat," ohlížel se trenér.

Až po změně stran si hostující celek postupně vypracoval dvoubrankový náskok. Minutu před koncem ale mohl ze sedmičky vyrovnat Mičkal, trefil však pouze tyč. Ani následnou možnost na srovnání domácí nevyužili, naopak se o ni připravili zbytečnou ztrátou.
Jičín si tak pohlídal vítězství a dočasně se posunul na třetí místo tabulky.

„Rozhodujícím faktorem však byla nedisciplinovanost v útoku, kdy jsme Jičínu nepřesnou střelbou věnovali balóny a díky tomu Jičín odskočil na tři branky a my jsme jen dotahovali. Bohužel to ale nestačilo," uzavřel Libor Hrabal a pogratuloval soupeři k vítězství.

TJ Cement Hranice – HCB Ronal Jičín 25:27 (15:15)

Nejvíce branek: Padalík 5, Magrla 3, Indrák 3 - Krahulec 6, Šulc 5, Horut 4. Rozhodčí: Baader, Novotný. Sedmimetrové hody: 2/3 - 3/3. Vyloučení: 6:3. Diváci: 146.