Hosté v sestavě bez marodů Stržínka a Konšela strádají, což se právě na palubovce Dukly ukázalo.

Paradoxně v prvním poločase měli Cementáři partii ještě vyrovnaně rozehranou, prohráli jen rozdílem jedné trefy, a to 13:12.

„Měli jsme však do zápasu velice špatný vstup. Neplnili jsme taktické věci, které jsme si před zápasem řekli. Naštěstí jsme se v tom závěru půle probudili a srovnali to. Podle výsledku to až tak nejhorší nebylo," zmínil Libor Hrabal, trenér Hranic.

Ve druhé půli ale ofenziva domácích předčila hranickou defenzivu.

„Vstup do druhého dějství jsme měli doslova katastrofální. Udělali jsme tři či čtyři technické chyby. Domácí jsme pustili do rychlých protiútoků, což jim naprosto vyhovovalo. Odskočili nám na pět branek a pak už jsme se bohužel nedokázali vzchopit," připustil Hrabal.

Zatímco dvacet pokusů zamířilo do jejich sítě, tak v pražské svatyni skončilo jen deset branek. Jako rozhodující se hlavně ukázal nástup Dukelských v první desetiminutovce druhé půle, kterou ovládli v poměru 7:2.

„Dostali jsme zkrátka výprask. Jeli jsme k soupeři rozhodně s jinými úmysly. Chtěli jsme využít toho, že jsou vzhledem k posledním událostem v klubu pod tlakem, ale to se nám bohužel nepodařilo. Ukázalo se, že momentálně nejsme v takovém rozpoložení, abychom potrápili mančaft jakým je momentálně Dukla," zhodnotil víkendové vystoupení hranický kouč.

Další zápas čeká Hranice v neděli 17. listopadu, kdy se od 10.30 představí doma proti Karviné.

Dukla Praha – Hranice 33:22 (13:12)

Nejvíce branek: Rams 8/4, Kotrč 6, Šik a Polášek po 4 – Rachač 4, Zemánek, Čadra, Tůma, Galus a Šíra po 3. Sedmimetrové hody: 4/4 – 1/0. Rozhodčí: Macho, Hájek. Vyloučení: 6:6. Diváků: 250.

Hranice: Kučerka, Fabián – P. Magrla, Rachač 4, Zemánek 3, Brož, Čadra 3, Kobliha 2, J. Samiec, Tůma 3, Galus 3, T. Samiec 1, Šíra 3, Herda. Trenér: Libor Hrabal.