„První poločas jsme hráli to, co jsme chtěli. Nástup do druhé půle byl katastrofální a soupeř toho využil srovnáním. Kopřivnický gólman nám pak vychytal mnoho vyložených šancí a bojovností si to domácí určitě zasloužili," okomentoval duel hranický kouč Libor Hrabal.

Zejména ve druhé půli hnali domácí celek skvělí fanoušci k srdnatému výkonu proti favoritovi. Přesto si Hranice držely dlouho dvoubrankový náskok. Kopřivnici táhl ve druhém dějství hlavně Patrik Fulnek, v závěru podpořen nejlepším střelcem zápasu Jaromírem Petříkem.

Jeho sedmička minutu a půl před koncem znamenala vyrovnání. Dobrá defenziva Kopřivnice znamenala šanci pro domácí rozhodnout. To se jim podařilo v poslední vteřince, kdy do obrany Cementu vtrhl Fulnek a byl faulován. Následný sedmimetrový hod proměnil opět Petřík.

KH Kopřivnice – TJ Cement Hranice 28:27 (11:15)

Nejvíce branek: Petřík 9/4, Fulnek 6, Gřes 3 – Tůma, Čadra po 5, Mičkal 5/2, Rachač 3, Třeštík 3.

Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 4/4 – 5/3. Vyloučení: 4:5. Diváci: 340.