Cementáři na soupeře vlétli a v úvodu se dokonce dostali do čtyřbodového vedení. Pak ale Plzeň začala hrát a rychle bylo srovnáno. Do konce první půle si mistr vypracoval čtyřgólový náskok.

Po změně stran předvedli domácí výborný výkon. Podařilo se jim srovnat a i díky Indrákově střelecké formě to v závěru vypadalo na drama.

„Ve druhém poločase kluci bojovali na hranici svých možností. Byly tam výborné momenty, dokázali jsme stáhnout čtyřbrankové manko. Pak se ale ukázala síla hostů a my jsme jim to trochu usnadnili, když jsme vystřelili čtyřikrát nepřipraveně. Znovu nám odskočili na tři branky, to si myslím, že to dneska rozhodlo,“ hodnotil duel na svazovém webu trenér Hranic Miroslav Bartoň.

Cement sice padl počtvrté v řadě, převedený výkon ale dává naději v lepší zítřky. „Kdybychom předváděli takové výkony, tak v příštích zápasech bychom mohli body získat,“ je si vědom i Miroslav Bartoň.

TJ Cement Hranice – Talent M.A.T. Plzeň 29:33 (14:19)

Nejlepší střelci: Magrla 9, Cáb 6 – Ivancev 6, Douda 5. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 3/3 - 2/3. Vyloučení: 4:1. Diváci: 127.