Tomu podlehli 25:33 a po skvělém vstupu do sezony už jim patří sedmé místo extraligové tabulky.

Do sestavy Cementářů se vrátil zraněný Michal Indrák, stále však chyběl Tomáš Mlotek na spojce. Frýdek navíc do utkání vstoupil velice dobře, vypracoval si pohodlný náskok, ten ale ještě domácí dokázali stáhnout na rozdíl dvou branek.

„Začátek byl z naší strany nervózní a hrozně dlouho nám trvalo, než jsme se dostali do zápasu. Začali jsme hrát rychleji, balon šel z ruky a proměňovali jsme naše šance. Proto ten poločasový výsledek nebyl větší než o dva,“ hodnotil na svazovém webu trenér Hranic Libor Hrabal.

Cementu se nepodařilo srovnat ani po změně stran, naopak hosté dokázali vývoj utkání zlomit ve svůj prospěch a vypracované vedení už neztratili. Nakonec zvítězili o osm gólů.

„Určitě jsme v začátku druhého poločasu chtěli dostat Frýdek trochu více pod tlak. Ale to se nám nepodařilo. Stačilo to pouze na snížení na dvě branky. Ale po oddechovém čase, který si vzal Frýdek, se hosté opět dostali do vedení. Náskok si už dokázali pohlídat až do konce zápasu,“ uvedl Libor Hrabal.

V sobotu Cementáře čeká důležité utkání o setrvání v elitní osmičce na palubovce Zubří.

TJ Cement Hranice - Frýdek-Místek 25:33 (12:14)

Nejvíce branek: Menšík 8, Bechný 5, Magrla 4 - Klaban 8, Petrovský 7, Kocich 5. Rozhodčí: Bubeníček, Petrášek. Sedmimetrové hody: 3/3 - 2/1. Vyloučení: 5:5. Diváci: 153.