V časovce jednotlivců podala velmi dobrý výkon Jana Macháčová. Startovala společně s chlapci v kategorii starších žáků a v této pro dívku mimořádně silné konkurenci dokázala vybojovat skvělé třetí místo.

Hned za ní se umístili další členové oddílu. Lukáš Polák dojel čtvrtý a Jakub Rýpar pátý. Věkem ještě mladší žáci Jiří Janošek a Jan Vývoda startovali také se staršími žáky a obsadili velmi pěkné sedmé a desáté místo.

V kategorii kadetů se dokázal Jakub Vývoda prosadit na stříbrnou příčku a obhájil tak druhé místo z loňského roku, tehdy ještě mezi staršími žáky. V nejstarší kategorii juniorů obsadil Jaroslav Lacina páté místo. Nedělní silniční závod byl neméně úspěšný.

Stříbrné místo Jakuba Rýpara a třetí příčka mladšího žáka Jiřího Janoška, který ovšem startoval se staršími hochy, potvrdila příslušnost hranických cyklistů do špičky v našem kraji.

Smůlu měl Lukáš Polák, který ve stejné kategorii dojel čtvrtý, ovšem po nezaviněném pádu. Mezi kadety měl oddíl dva zástupce, Jakuba Vývodu a Jakuba Frkala. Oba závod dokončili v první skupině a po závěrečném spurtu jim patřilo sedmé a osmé místo.

(cyklo)