Závodů se již nezúčastnila celá úspěšná formace ze závodů Českého poháru Xterra Tour, a tak je zastoupili další členové klubu. Časovka jednotlivců pod názvem Radary se konala v Loučce u Lipníka nad Bečvou a představovala těžké, téměř sedmikilometrové stoupání na Slavkov.

Po skvělém výkonu se z vítězství radoval Jaroslav Obruča, druhý skončil Aleš Dedek z AD cyklo Brodek a třetí dojel Slavík z klubu OD Morava. V dobrých výkonech pokračoval Jiří Klíma z AD cyklo, který skončil čtvrtý. Petr Jankto dojel 31. a další člen kubu „Gamba“ Sedláček, účastník maratonů MTB, po technických problémech dokončil závod na 39. pozici.

Jirka Klíma si jako poslední tečku za sezonou vybral Svatováclavskou časovku dvojic, která se konala v Hulíně. Jeho parťákem byl Tomáš Zobaník z klubu Miko cycles. Na startu se sešlo 40 dvojic a mezi silničáři specialisty se vůbec neztratili. Po vlažnějším začátku, kdy si určili tempo a rytmus střídání na špici, stupňovali tempo, aby nakonec zaostali pouze o dvě minuty za vítěznou dvojicí a obsadili čtvrté místo.

Vítězný pár Luboš Mazel- Michal Kalenda dojel v čase 40.22 minut a jeho průměrná rychlost činila 46.08 kilometrů za hodinu. Klíma se Zobaníkem dojeli v čase 42.26 min. s průměrem 43.53 km/hod.

Startovní pole bylo obohaceno ještě jednou triatlonovou dvojicí, a to několikanásobným mistrem republiky a účastníkem Ironmana na Havaji Petrem Vabrouškem z Authoru a českým reprezentantem v olympijském triatlonu Janem Čelůstkou. V konečném pořadí obsadila tato reprezentační dvojice jedenáctou příčku v čase 43.59 minut.