Ve výsledkové listině se neztratil hranický Karel Pauschek, který celkovým 20. místem obsadil v kategorii M1 pátou pozici.

O týden později se ve Zlínských Březůvkách konal unikátní podnik Kudlovský double triatlon Zlín, který spojoval dva triatlonové závody v jediném dnu.

V dopolední části závodníci absolvovali MTB terénní triatlon, odpoledne silniční sprinttriatlon a výsledné časy obou závodů se sčítaly. Absolutním vítězem a nejlepším v kategorii M1 se stal závodník Rocktechniku Lukáš Purkar před Lukášem Krpcem a třetím Ivem Vrbou.

Lukáš Purkar svou dobrou formu potvrdil dalším vítězstvím v kategorii do 23 let a vynikajícím třetím místem v závodě MORKOMAN, který se konal minulou sobotu v Morkovicích.

Závodilo se na olympijských tratích a především 40 km dlouhá cyklistická časovka s velmi těžkým profilem byla umocněná nepříjemně chladným počasím.

Do první desítky absolutního pořadí se ještě probojoval Michal Malík na celkovém 6. místě (čtvrtý v kategorii mužů) a první desítku uzavíral Ladislav Gočaltovský, který zároveň vyhrál kategorii M45.

(mim)