V předešlých duelech si Cementáři komplikovali cestu za body hlavně v úvodech utkání. Ty chtěli proti Kopřivnici vylepšit.

„Začátky utkání jsou z naší strany ospalé. Snažíme se tento problém eliminovat a být více koncentrovaní od začátku do konce,“ hlásal před utkání na Facebooku TJ Cement Hranice Norbert Menšík.

Ten však nakonec domácím v utkání chyběl a nebyl sám. Přes absence ale viděli fanoušci v hale Cementu vyrovnané utkání.

„Pro nás to dneska byla složitá situace v tom, že máme zraněné čtyři hráče základní sestavy. Ale myslím si, že jsme dnešní zápas odbojovali a zasloužili jsme si minimálně bod, protože kluci bojovali. V prvním poločase nás trošku zradila koncovka,“ ohlížel se hranický trenér Miroslav Bartoň pro svazový web.

Dvougólová ztráta v poločase nebyla ničím neřešitelným a Cementáři po změně stran srovnali a šli do vedení. Nikoliv konec, ale závěr zápasu tentokrát Hranicím nevyšel.

„Ve druhém poločase jsme se dostali nahoru, ale v závěru jsme udělali hodně technických chyb a dali jsme soupeři šanci otočit zápas. Bude nás to mrzet, ale zkrátka takový je sport,“ mrzelo Miroslava Bartoně.

Jeho tým tak v tabulce nejvyšší soutěže po deseti odehraných zápasech okupuje s osmi body osmé místo. V dalším kole zajíždí do Zubří.

TJ Cement Hranice – KH ISMM Kopřivnice 25:28 (12:14)

Nejvíce branek: Piwko 7/4, Mucha 5, Magrla 5 – Donoso 10/2, Fulnek 7, Střelec 4. Rozhodčí: Kichner, Vacula. Sedmimetrové hody: 4/6 - 2/3. Vyloučení: 2:6. Diváci: 326.