Osmnáctijamkové hřiště s parem 62 a celkovou délkou 2223 metrů zvládl nejlépe Jakub Knápek. Oproti paru hodil o 23 hodů méně a porazil 139 soutěžících. Vítěz získal kromě poháru také finanční odměnu ve výši 6 500 korun.

Hod přes rybník

Zdroj: Michal Muzikant

O pět ran za ním skončili v kategorii muži open Kryštof Novák a Matěj Vojtík. Poslední jmenovaný dokonce zvládl hodit v jednom z kol na jamce číslo 16 hole in one.

Zdroj: Youtube

„Domácí pořadatelé připravili opravdu skvělý turnaj. Nové rozložení osmnáctijamkového hřiště nebylo vůbec jednoduché. Zajímavé byly také vodní překážky, kde hledal svoje náčiní nejeden discgolfista. Tleskám vítězi a těším se na další ročník,“ říká člen výkonné rady České asociace discgolfu Tomáš Šustek, který se do turnaje v Uničově jako hráč taky aktivně zapojil.

Mezi ženami byla z jednadvaceti soutěžících nejlepší Katka Boďová s výsledkem +16, o jednu ránu s ní prohrála Eliška Bártková a o další tři skončily Kristýna Jurčíková a Nikola Moravcová.