Nejvíc bodů vybojoval Matyáš Řihák za sedmé (disk) a dvě osmá místa (koule, oštěp). Spokojen však se svými výkony nebyl.

Totéž platí pro Svaťu Uvízla, který vybojoval páté místo na 400 m překážek a deváté v trojskoku. Na dlouhých překážkách šestý Adam Orava vylepšil oddílový dorostenecký rekord (lze očekávat, že ne naposled).

Jaroslav Velčovský pěkně zvládl kouli (šesté místo), stejně tak i Vojta Podjukl 1500 m (osmý).

Dva body ze steeplu přidal Michal Stanovský. Závěrečná štafeta 4× 400 m přinesla zásluhou Podjukla, Uvízla, Stanovského a Oravy tři body za osmé místo.

Družstvo mužů ve druhé lize na domácím stadioně zopakovalo páté místo z prvního kola. Soutěž průběžně vede a na postup jde suverénní Havířov, hranický tým by mohl v příštích kolech atakovat Šumperk, který je o dva hlavní body před nimi.

Na vítězství v disciplíně hoši nedosáhli a nikdo nebyl ani druhý. Nejvíc bodů nasbíral opět Miroslav Pšenica (třetí v trojskoku a 110 m překážek, pátý ve výšce).

V pořadí úspěšnosti druhý Pavel Kukla vybojoval bronz v disku a přidal čtvrté místo v kladivu a šesté v kouli.

Na třetím místě skončili i Zbyněk Šebesta (kladivo) a Valdemar Matuška (tyč). Bojovný Petr Havránek na krátkých překážkách tentokrát doběhl čtvrtý, na dlouhých pátý.

Čtvrtý skončil v oštěpu Jiří Šigut. Páté místo se podařilo vybojovat ještě Davidu Rotreklovi (110 m překážek, k tomu osmý na 400 m překážek a desátý v oštěpu), Petru Uhlířovi (100 m, na dvoustovce desátý), štafetě 4× 400 m (Podjukl, Havránek, Pšenica, Vávra), a Vladislavu Kasparovi v tyči.

Šestá místa obsadili Tomáš Sosna (5 km) a Vojtěch Vávra (400 a 200 m), sedmý skončil Tomáš Arbeit (výška). Pro úplnost ještě dva body Michala Pánka (oštěp) a po bodíku Rostislav Kolář (5 km) a Miroslav Blaťák (výška).

Družstvo žen si na domácím kole o jedno místo pohoršilo. Celkově však drží stále třetí místo před dotírající Porubou, o první místo vedou souboj Šumperk a Frýdek-Místek.

Nejvíce bodů posbíraly shodně Nikol Hyjánková, která zvítězila v dálce a čtvrté místo obsadila ve výšce, a Michaela Kasparová, která si podmanila tyč a čtvrtá byla v kladivu.

O bod méně vybojovala Simona Fleischerová za druhé místo v kouli, čtvrté v disku a šesté v kladivu. Dvě třetí místa (100 m překážek a 400 m překážek) obsadila Klára Úlehlová.

Vždy o jedno místo za ní doběhla Michaela Hynčicová. Druhé místo v oštěpu vybojovala Agáta Šoborová, stejně tak Adéla Šnobelová v kladivu. Johana Prudká byla třetí v disku a čtvrtá v oštěpu.

Body za třetí místo v kladivu a dvě šestá místa (koule, disk) přidala Lucie Sulková. Čtvrtá v tyči skončila Adéla Šmelcerová, pátá na krátkých překážkách Jitka Svobodová a šestá ve výšce Marie Klanicová. (skA)