Trenér Jan Bitter měl opět dobře zamíchané karty a kombinoval sestavou hráčů, jak to jen nejlépe šlo. Zahráli si opravdu všichni zúčastnění hráči. Statečně bojovala hostující děvčata mladších žákyň Adéla Javůrková a Markéta Šlíwová, pro které to byla jistě dobrá herní zkušenost. Velice mile překvapili elévové Nela Kubalčíková a Lubomír Kratochvíl, kteří na tomto turnaji byli hlavními úspěšnými tahouny na branky soupeřů.

Celý turnaj provázelo napětí, kdo zvítězí a kdo se umístí na dalších příčkách. Každý zápas byl odlišný. Každé družstvo mělo k dispozici jiný počet hráčů s rozličnými herními dovednostmi.

Výsledky: FBŠ Teiwaz Hranice – FBC Šternberk 7:1; – SK K2 Sportcentrum Prostějov 0:2; – Tempish FBS Olomouc Rangers 8:3; – FBC DDM Magnet Mohelnice 2:3.

O umístění Hranic se rozhodovalo v posledním utkání. Elévům FBŠ Teiwaz Hranice stačilo remizovat s FBC DDM Magnet Mohelnice a mohli získat třetí místo. Ze standardní situace přesnou střelou zajistil vedení hned ve 2. minutě na 1:0 Marek Hanus. Soupeř stačil do konce první půle srovnat na 1:1. Ve druhé půli se ujal brankou soupeř vedení na 2:1, ale netrvalo dlouho a na 2:2 srovnal skóre Lubomír Kratochvíl. Chvíli se hrálo pod napětím, kdo udělá chybu. Karty byly rozdány a dvě minuty před koncem za stavu 2:2 neudrželi Hraničtí soupeře na uzdě a nechali si vstřelit branku, která o pořadí rozhodla. Každý z týmů si nakonec odvezl krásný pohár. O celkovém pořadí rozhodoval větší počet bodů a branek ze vzájemných utkání.

Pořadí: 1. FBC Šternberk (6 bodů) 2. SK K2 Sportcentrum Prostějov (6 bodů) 3. FBC DDM Magnet Mohelnice (4 body) 4. FBŠ Teiwaz Hranice (2 body) 5. Tempish FBS Olomouc Rangers (2 body). (jh)