Sobotní část turnaje patřila mladšímu a staršímu žactvu. Nejlépe se dařilo mladší žačce Šarlotě Olšákové ve váze do 52 kg. Ta se postupně prokousala pavoukem do finále, kde narazila na závodnici z Německa. Rychle se ujala vedení, které však neuhlídala do konce a podlehla. Z Českého poháru si Šarlota odvezla stříbrnou medaili a opět se vrátila na první místo Ranking listu v této váze. Mezi mladšími žáky opět zaválel Patrik Vašina ve váze do 38 kg. Ten prošel sítem zápasů do semifinále, kde podlehl na juko a ve finále oprav s přehledem vybojoval bronz.

Výborný výkon podal Vincent Skurka (42 kg), který však ve finále oprav podlehl a skončil pátý. Arnošt Malenovský, Vašek Vandrovec, Tomáš Čechák, Martin Bezděk a Ondra Rác nebodovali, i když do zápasů nastupovali s obrovským nasazením. V kategorii starších žáků do 46 kg nastoupil David Šatánek, los mu tentokrát byl nakloněn, od Davida se očekávalo zlato. Ten však v boji o finále vyrobil chybičku a prohrál na juko. Ve finále oprav již byl opět bezchybný a vybojoval bronz.

Barbora Lipková (57 kg) prohrála úvodní zápas s pozdější vítězkou této váhy, byla odsunuta do oprav, kde si vyprala finále, ale pak podlehla a skončila pátá. V neděli startovali dorostenci a dorostenky. K opakovanému startu nastoupili David Šatánek a Barbora Lipková. David (46 kg) suverénně svou váhu vyhrál a získal zlato. V této váze mu sekundoval Danek Čechák, který skončil třetí. Barča neprošla úvodním kolem.

V sobotu startovali dva malí judisté, benjamínci, na turnaji v Karviné. Erik Vybíral a Sabina Vítková, oba shodně vybojovali bronzové medaile. (oli)