V prvním zápase s hráčkami FBC Asper Šumperk byly ještě Pitbulky úspěšné. Body za druhý souboj s týmem FBC Orca Krnov si však odvezly soupeřky.

FBC Lipník n. B. - FBC Asper Šumperk 7:5

Lipnické Pitbulky nastoupily do utkání velice dravě. Již ve druhé minutě byla úspěšná Bednaříková. Minutu na to se prosadila i Kopecká, kterou v osmé minutě napodobila znovu Bednaříková. Do druhé třetiny nastupovaly Pitbulky s dvougólovým náskokem, který ve třetí minutě změnily hráčky Asperu.

Florbalistky z Lipníku se nezalekly a čtvrtý gól vsadila do branky Šumperku Čelustková, která v prostřední části hry vstřelila ještě jednu branku. Poslední třetina přinesla několik zvratů a napínavých chvil. Ve třinácté minutě sestava Asperu vyrovnala na 5:5.

Radost jí ale moc dlouho nevydržela, protože Grufíková se u branky prosadila během necelé minuty hned dvakrát a uzavřela tak zápas s výsledkem 7:5 pro Pitbulky. FBC Lipník n. B. - FBC Orca Krnov 4:6 Ve druhém zápase se na domácích hráčkách projevila únava z předchozího souboje. Úvodní třetinu udávalo tempo družstvo z Krnova.

Vstřelilo Pitbulkám tři góly, na které se v poslední minutě pokusila odpovědět Grufíková. Ve druhé třetině zabojovala svým gólem Hendrychová. Třetí dějství patřilo duu Čelustková- Grufíková, které vstřelily dva góly. To však nestačilo na střeleckou smršť hráček Krnova a druhý zápas skončil 6:4 pro soupeřky. Tím Krnov přetrhl Pitbulkám úspěšnou sérii sedmi vítězných zápasů.