Celky neregistrovaných hráčů byly rozlosovány do dvou skupin po čtyřech, kde si to rozdaly systémem každý s každým. Poslední z obou skupin čekal souboj o celkové sedmé místo.

Zde si nakonec lépe vedl tým dívek ZŠ Šromotovo A, který až v koncovce zápasu porazil laxně hrající DDM. Boj o pátou příčku proti sobě svedl Struhlovsko A a Gymnázium B. Více důvodů k radosti měl nakonec domácí celek, který soupeře přesvědčivě porazil rozdílem dvou branek.

Bronz připadl Šromotovu B, jež si nejtěsnějším možným rozdílem poradilo s Gymnáziem A. Finálový duel nabídl solidnímu počtu fanynek i fanoušků dramatickou podívanou a byl důstojným vyvrcholením celé akce.

Utkání 1. máje se Struhlovskem B skončilo po uplynutí běžné hrací doby 1:1. Muselo se tedy prodlužovat, ale ani nastavení nepřineslo řešení. Na řadu tedy přišly atraktivní samostatné nájezdy.

Pevnější nervy v ošemetné dovednosti prokázali žáci ZŠ 1. máje a stali se tak vítězi celého turnaje. Stříbrná příčka tak zbyla pro mužstvo Struhlovska B. Na florbalové souboje se mohou fanoušci těšit i v prosinci, kdy DDM Hranice organizuje další turnaj.