FBC Piranha Přerov - 1. FBK Rožnov p. R. 7:3 (4:1, 1:1, 2:1)

Do utkání vstoupil lépe nabuzený tým Přerova. Již po 24 sekundách důrazným napadáním vybojoval míček Otáhal a po kombinaci s Borgesem sám zakončil - 1:0. Než se hosté vzpamatovali, tak zvýšil Chalupecký.

V sedmé minutě Rožnov snížil, když hostující útočník propálil obranu i v zápase dobře chytajícího Havlíka. Do konce třetiny však Smolík a Klimecký vrátili „rybičkám“ klid. Po zbytek zápasu byly Piraně lepším celkem. Vytvářely si více brankových příležitostí korunované trefami Borgese a znovu Smolíka s Otáhalem. Hráčem utkání byl Smolík, jenž se díky své rychlosti často dostával za obranu Rožnova do velkých šancí.

FBC Piranha Přerov-FBS Olomouc 5:4 (3:1, 2:0, 0:3)

Zápas nebyl moc pohledný. Zvítězila bojovnost a větší touha po vítězství. Na stavu 5:1 po čtyřiceti minutách měla největší podíl obrana přerovského družstva. V čele s brankářem Kozelským skvěle čelila nájezdům protivníka a úspěšně vysílala do brejků rychlé útočníky. Zejména Radim Klimecký využil své přednosti a čtyřmi góly dopomohl k další výhře.

Pátou branku přidal Šolc a nebýt posledních pěti minut, kdy přetížená obrana Piraní třikrát inkasovala, dalo by se na ukazatel skóre dívat ještě o něco veseleji. I tak je ale zisk šesti bodů a usazení se na špici tabulky velkým překvapením. Potvrdit dobrou formu mohou Piraně již za dva týdny proti týmům z Ostravy a Havířova.

Sestava: Havlík, Kozelský - Roubal, Rob. Klimecký, Šolc, Sládeček, Martinák - Rad. Klimecký, Otáhal, Borges, Chalupecký, Matys, Smolík.