FbŠ Teiwaz Hranice – FBS Olomouc B 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)

Branky: Crhová (Švarcová), Cibulková (Bakaiová)

Na rychlý gól soupeře dokázala odpovědět pěknou střelou Denča Crhová, nicméně FBS po první části přece jen vedlo. Ani start druhé periody domácím nevyšel a soupeř zvýšil na 3:1. Přesto se Hraničanky prezentovaly slušnou hrou a díky trpělivosti se dostávaly do šancí

víc a víc. Pár vteřin před koncem druhé třetiny dokázala Verča Cibulková míček do síťky dotlačit snad i očima a před třetí částí holky opět prohrávaly jen o gól.

Několik příležitostí v posledním dějství zůstalo neproměněno. Vyrovnat se nepodařilo, naopak Olomouc trestala jednu z individuálních chyb a zpečetila své vítězství 4:2.

FbŠ Teiwaz Hranice – FBC Mohelnice 3:2 (1:2, 0:0, 2:0)

Branky: Vaněková (Porčová), Vaněková (Crhová), Vaněková (Porčová)

Proti Mohelnici se Hranicím tradičně daří, v letošní sezoně ji jednou porazily a jednou s ní remizovaly. V tomto utkání soupeř chtěl tento poměr dorovnat, ale nepovedlo se to – ač díky dvěma trefám z první části dlouho vedl 2:1. Z hranických hráček zářila Alča Vaněková,

která 46 sekund před koncem zápasu zpečetila čistý hattrick, a tím

zajistila pro Teiwaz další tři body do tabulky.

Sestava: Jedličková (G), Řezníčková (G) – Bakaiová, Švarcová, Hrušková, Porčová, Crhová, Boháčová, Kuzniarská, Cibulková, Okapalová, Vaněková (pd)