V novém roce se lipnické hráčky nejdříve střetly s 1. SC SSK Vítkovice. Zápas byl velmi vyrovnaný, ale ve hře rozhodovaly individuální chyby Pitbulek, které dokázaly soupeřky využít a zvítězily jasně 5:2.

V dalším kole nastoupilo lipenské družstvo proti týmu FBC Pepino Ostrava.

Výrazně silnější soupeř vedl velmi rychle 4:1. Pitbulky se ale nenechaly zahanbit a především díky Slaninové a Grufíkové zápas zdramatizovaly. Nakonec však tým z Ostravy v poslední minutě pojistil výsledek a zvítězil 8:6.

Pokud chtěly florbalistky z Lipníku pomýšlet na postup do play-off, musely Vítkovice v odvetě porazit. Nejdříve se však utkaly s Olomoucí, kterou Pitbulky porazily 7:2. Již v první třetině vedl díky aktivitě Grufíkové tým z Lipníku 5:0.

Zápas proti Vítkovicím byl opět vyrovnaný, ovšem výborná vítkovická brankářka dělala Pitbulkám problémy a ty se nemohly prosadit. Vítkovice po celou dobu zápasu vedly, a proto si zasloužily výhru 8:5.

V dohrávaném utkání s Havířovem se nepovedlo lipenským potvrdit roli favorita. V hektickém zápase, ve kterém hattrick zaznamenala Slaninová a dvě branky vstřelila Grufíková, nepotvrdily florbalistky svou předvánoční kondici a s havířovským týmem prohrály 8:7.

Po zápase s opavským týmem se sen o play-off dívkám z Lipníku rozplynul, když Opava potvrdila své kvality a proti nekompletnímu týmu Pitbulek zvítězila 6:0. V zápase s nováčkem soutěže z Horní Suché lipnické hráčky uspěly. Soupeřky nekladly velký odpor a Lipník tak zvítězil 13:0.