Ten byl o přestávkách doplňován jízdou trialového speciálu, který předváděl své schopnosti na přilehlé stráni a vystoupením taneční skupiny Lentilky z nedalekých Mankovic. A jak si na domácí trati vedli hraničtí jezdci? Sobotní závod nejlépe vyšel Michalovi Křištofovi, který tento závod vyhrál. Hned za ním se na 2. místě umístil Martin Mikuš a tři 4. místa brali ve svých kategoriích Ondra Kovář, Martin Machanec a Libor Bárta. Na 6. místech se umístili Martin Machanec a Honza Křištof. O další stupeň horší místo bral Marian Ryška a 9. místa patřila Tadeáši Rušarovi a Martinovi Valentovi.

V kategorii nelicenčních jezdců si výborně vedla dvě děvčata z Hranic – Klárka Kovářová, která se umístila na 1. místě a Míša Bártová, ta skončila hned za ní na místě druhém. Obdobně se dařilo i Danielu Bubeníčkovi, který bral rovněž 2. místo.

Vynikající výsledky zajeli hraničtí jezdci i v nedělním závodě. V tom se umístili Martin Mikuš a Michal Křištof na 2. místech ve svých kategoriích a celkově tak brali stříbro i za dvoudenní závod.

Intercup 2010 na Střelnici

Na stupně si po skvělých výkonech vystoupili i další jezdci, a to Martin Machanec a Libor Bárta, kteří skončili na 3. místech a celkově si tak vyjeli shodné bronzové medaile. Na 3. stupínek si vystoupil i Jan Křištof, který po součtu z obou závodů skončil v elitní kategorii na 5. místě. O dvě pozice si oproti sobotě polepšil Marian Ryška a toto skvělé 5. místo mu nakonec vyšlo i celkově.

Stejnou příčku si v tomto závodě vyjel i Ondra Kovář, což mu stačilo na výborné celkové 4. místo. Hned o tři příčky si vylepšil sobotní skóre Tadeáš Rušar, který si vyjel 6. místo, což ho celkově posunulo mezi osmičku oceněných jezdců. Shodné 7. místo si vyjeli Pavel Machanec a Martin Valenta, což celkově Pavlovi vyšlo na skvělé 6. místo a Martin bral celkově místo sedmé.

Intercup 2010 na Střelnici

Mezi nelicenčními si opět skvěle vedla trojice hranických jezdců. Klárka Kovářová si vyjela 2. místo a celkově tak brala zlato, Míša Bártová skončila čtvrtá, což ji vyšlo na celkové stříbro a Daniel Bubeníček dojel třetí a celkově si tak vyjel rovněž stříbro. Nedělní závod byl doplněn i o závod amatérů z řad tatínků a doprovodů Zlatá berle, který vyhrál Petr Kollner z Brna, těsně před trenérem domácích jezdců Martinem Kovářem.

Výsledky nelicenčních jezdců:

kategorie do 6 let: 1. Jakub Klement (Opava) 2.Sabina Kantorová (Třinec) 3. Jan Frankovi (Lipník); kategorie do 9 let: 1. Klára Kovářová (Hranice) 2. Míša Bártová (Hranice); kategorie do 15 let: 1. Adam Vít (Bílovec) 2. Daniel Bubeníček (Hranice); kategorie 16+: 1. Vítězslav Malý (Valašské Meziříčí); 2. Martin Buksa (Přerov) 3. Petr Cigánek (Vyškov); kategorie MTB: 1. David Spurný (Kolo krám) 2. Tomáš Kufa (Třinec) 3. Denis Drozd (E-IN CZ); Zlatá berle: 1. Petr Kollner (Brno) 2. Martin Kovář (Hranice) 3. Jindřich Pavel (Bílina) (bmx)