Ten potvrdil výbornou výkonnost v mistrovské kategorii hrané na rány, když zvítězil s počtem 76 ran a obhájil loňský triumf. Druhé místo vybojoval Miloš Šauer z GC Olomouc (81 ran) a třetí byl další domácí golfista Martin Žeravík s 82 ranami.

Ve výkonnostní kategorii, která byla nejpočetněji obsazená a hraná na stablefordové body, zvítězil Robert Osikowski (33 bodů). Další medailové pozice patřily ženám, druhá se umístila Eliška Polášková (32 bodů) a třetí Kamila Grygarová (29 bodů).

Ve třetí kategorii hráčů vyhrál Radek Staněk z GC Olomouc (33 bodů). Druhá se umístila Markéta Regecová (31 bodů) a třetí nejmladší účastnice Patricie Žeravíková (27 bodů), která zvítězila mezi dětmi do 12 let a ovládla i dětský turnaj na devět jamek hraný o den dříve. Obě medailistky jsou z domácího klubu.

Ve vložené soutěži o nejdelší odpal na jamce č. 4 zvítězila mezi ženami Ivana Kočí, v mužích Rostislav Žůrek a nejblíže jamky č. 6 byl Jindřich Mucala (277 cm).

Radíkov ve formě na klubové scéně

Poslední 7. kolo Moravské golfové ligy se pak v neděli odehrálo na hřišti v Hukvaldech. Tým Radíkova potvrdil výbornou formu také při závěrečném klání. V celkovém pořadí letošního ročníku se GC Radíkov se ziskem 1464 ran umístil na třetím místě z devíti týmů a domů si přivezl pohár.

Nejlepším týmem byl GC Búřov, který zahrál nejméně ran ve všech kolech 1347. Na druhém místě se umístil GC Hukvaldy s počtem 1370 ran. V průběhu všech kol se vystřídalo v týmu 14 radíkovských hráček a hráčů. Jmenovitě Adamec, Člupný, Grygar, Huňa, Jamborová, Losert, Martynek, Osikowski, Regecová, Marek a Matouš Sedlářovi, Smejkal, Švub a Zabloudil.