Turnaje se zúčastnili hráči ze tří klubů. Mezi ženami potvrdila výbornou formu desetiletá Patricie Žeravíková, která s počtem 15 stb bodů zvítězila, druhé místo obsadila Eliška Polášková (11 stb bodů) a třetí skončila Markéta Regecová (10 stb bodů).

Ve výkonnostní kategorii hcp 0-28 zvítězil Marian Vojtko z GC Ostrava se ziskem 18 stb bodů, druhý skončil František Václavík (17 stb bodů) a třetí se umístil Marek Sedlář (16 stb bodů), oba jsou zástupci domácího GC Radíkov.

V kategorii hcp 28,1-54 byl nejlepší Roman Jakeš z GC Horal Velké Karlovice (18 stb bodů). Druhý skončil junior GC Radíkov Matěj Králík s počtem 17 stb bodů a třetí místo vybojoval také domácí Jan Volčík (9 stb bodů).

V dětské kategorii hráčů bez hendikepu vyhrála Julie Kozáková.

„Vítězové získali od cestovní kanceláře poukaz na jednodenní poznávací zájezd, medailisté poháry a věcné ceny. Ceny předávala zástupkyně sponzora paní Blanka Petrová,“ prozradil prezident GC Radíkov Jaroslav Jiříček. „Hezký golfový den, hraný v přátelské atmosféře, se vydařil a hráči se těší na závěrečné kolo, které se koná již 16. června a určí celkové vítěze letošního ročníku Golf Bonton Tour,“ dodal závěrem.