Ženy do 1. ligy postoupily v minulém roce a jako nováček mezi dvanácti ostřílenými týmy skončily na výborném čtvrtém místě. Družstvo nastoupilo ve složení Alžběta Jeřábková, Lenka Sedláčková, Martina Šauerová a Linda Hřičišťová.

Mužský tým, který v celostátní 1. lize bojuje již pátým rokem, vybojoval skvělé třetí místo. V sestavě René Čmiel, Pavel Veverka, Martin Vymětal, Dalibor Manďák, Martin Bodinger, Karel Pikna a Ondřej Žůrek odehrál výborné rány na všech jamkách.

Umístění a výsledky týmů žen i mužů jsou příslibem do dalších tří kol, která jsou na programu ve dnech 26. - 28. července na hřišti GC Ypsilon v Liberci.

GOLF V RADÍKOVĚ POMÁHÁ

Na golf do Radíkova nemusíte vyrazit pouze v rámci celostátních soutěží. Klub a Nadační fond Modrý hroch pořádá v pondělí 17. června charitativní turnaj pro desetiletou Kristýnku z Ústí u Hranic, která trpí od narození svalovou distrofií.

Startovné z akce bude využito na zakoupení ortotického oblečku. GC Radíkov během loňského charitativního turnaje vybral 18 669 Kč na podporu dětského rehabilitačního oddělení Nemocnice Hranice.