V posledních třech závodech, které se během prázdnin uskutečnily v Jindřichově, Radkově Lhotě a Paršovicích se zaskvěli hasiči z Radíkova. V Jindřichově a Paršovicích, zvítězili díky požárním útokům hluboko pod hranicí 18 sekund (17,61 s a 17,40 s.) a v Radkově Lhotě bodovali díky pátému místu.

Výborně jim sekundovali hasiči z Olšovce, kteří soutěž v Radkově Lhotě vyhráli (18,29 s.) a v Paršovicích skončili s časem 17,92 sekund na druhém místě právě za Radíkovem. V aktuální tabulce Velké ceny se Olšováci i díky těmto výsledkům vyšvihli na první místo před Ústí a Valšovice.

V kategorii žen se celou sezónu pravidelně umisťují na čelních příčkách děvčata z Radkovy Lhoty. V Jindřichově se radovaly z dalšího, již třetího letošního vítězství, na domácí soutěži byly páté, v Paršovicích druhé a ještě více si tak upevnily první příčku ve Velké Ceně před Hlinskem a Paršovicemi.

Do konce letošního 13. ročníku zbývá posledních šest závodů z celkového počtu čtrnácti. Kdo převezme žezlo po loňských vítězích - Radíkovu v kategorii mužů a Opatovicích v ženách zdaleka není rozhodnuto. Závody Velké ceny OSH Přerov tak budou i nadále napínavé.

Více napoví další soutěž, která proběhne tuto sobotu 14. července v Černotíně.