TJ Cement Hranice – Karviná (10:10) 19:24

Domácí házenkáři vstoupili do utkání s odhodláním odčinit domácí porážku se slovenským Prešovem a zejména v úvodních minutách zápasu se jim to dařilo. Cementáři si vypracovali dvoubrankový náskok a domácí příznivci doufali, že se rodí na hranické palubovce překvapení.

Karviná však nesložila své házenkářské zbraně a do konce první půle vyrovnala na 10:10. Vstup do druhého poločasu měli lepší hosté, přesto si Hranice zejména díky famózním zákrokům Luďka Fabiána v brance uchovávaly naději na bodový zisk.

Ale ani mág v domácí brance, který chytil pět sedmimetrových hodů za sebou, nedokázal zabránit postupnému zvyšování karvinského náskoku, a jelikož domácí házenkáři byli v útočné fázi bezzubí, rozdíl ve skóre utěšeně narůstal.

O pobavení se tak ve druhé půli postaral jen místní fanoušek, který pětkrát přehazoval zatoulaným míčem čtyřmetrovou síť za brankou Luďka Fabiána, pokusy to byly nadějné, ale neúspěšné. A tak dal na rady vedle stojích diváků a s míčem síť raději obešel.

Sestava a branky Cementu: L. Fabián, M. Fabián, Vydra, Szy-mon 4, Hradil 7, Skřídlo 1, Čadra 2, Weglorz, Pavlík, Štípek 1, Hojník 3, Brož, Valášek 1.

Řekl po utkání

 

„V první půli jsme hráli s Karvinou vyrovnanou partii. V druhé půli nám pravá strana vázla v útoku a hosté si vypracovali náskok. Snažili jsme se změnou obranného systému vrátit se zpátky do hry, což se nám podařilo. Ale v závěru utkání jsme neproměnili sedmičku a další šance. Pak jsme už neměli sílu na obrat,“ řekl po utkání hranický trenér Jan Hegar.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK:

Házenkáři prohráli v přímém přenosu

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika