Ani napodruhé k nim však sever Moravy nebyl přívětivý a domácí favorit přetavil svou převahu v jednoznačný výsledek.

HC Baník Karviná – TJ Cement Hranice 33:20 (10:12)

Karviná pod vedením nového kouče praktikovala i nový obranný systém, ale příliš se jí to nevyplácelo. Hráči Cementu si s defenzivou dokázali poradit a celá první půle se pro ně vyvíjela nadějně.

V poločase svítil na tabuli stav 10:12 v neprospěch favorita. Druhá půle však již byla jednoznačně pod taktovkou Karviné, která hned na začátku otočila na 15:12 a postupně své vedení navyšovala až na konečných 33:20.

Sestava a branky Cementu: L. Fabián, M. Fabián – Brůna 3 branky/8 střel, Samiec, Indrák 1/3, Hradil 2 (0 – 7m hod)/7 (1 – 7m hod), Ruber, Skřídlo 2/2, Čadra 6 (2)/10 (2), Weglorz 0/2, Hojník 4 (0)/7 (1), Godál 0/2, Valášek 2/3.

Rozhodčí: Novák, Kohout. Sedmimetrové hody: 4/2 - 4/2. Vyloučení: 9:6. Diskvalifikace: 1 – 0 (Korňan). Diváků: 700

„Chtěli jsme v Karviné odehrát vyrovnané utkání. V prvním poločase se nám to velmi dobrou hrou i dařilo. Domácí pod novým koučem hráli otevřenou obranu, s čímž jsme si ale dokázali poradit a poločas vyhráli. V úvodu druhé půle jsme ale neproměnili několik šancí, vrátili jsme se ke stylu hry, jaký jsme produkovali ve Frýdku, domácí díky tomu zápas pohodlně otočili a my už nebyli schopni se do zápasu vrátit. S naší hrou ve druhé půli jsem hrubě nespokojen,“ komentoval utkání trenér Cementu Jan Hegar.

 

 

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika

David Kristek

Příští zápas odehraje Cement v neděli 24. února od 10.30 hodin doma proti Kopřivnici.