16.kolo

1. NH Brno – SK Žeravice 18:13 (6:5)

Brňané vedli 1:0, poté již ale byli aktivnější hosté, kteří o své vedení 5:3 přišli až těsně před přestávkou. Také v úvodu druhé půle měli Žeravičtí navrch, když znovu šli do vedení 9:8. V této fázi hry si dokázali poměrně snadno vytvářet brankové příležitosti.

S přibývajícím časem se ale začali potýkat s produktivitou střelby, čehož domácí dokonale využili k zisku dvou bodů. Žeravice si tak na své konto připsaly již sedmou porážku a na 10. místě tabulky se udržely jen díky zaváhání svých soupeřů.

Sokol Krčín - Sokol Svinov 19:10 (9:6)

Domácí potvrdili svoji kvalitu a herně se prosadili i proti výborné obraně hostí. Na své konto si připsali již sedmé vítězství.

TJ Stará Ves n/O. - SK Studénka 21:13 (12:7)

Domácí po výborném úvodu sezony již počtvrté za sebou prohráli a pomalu začínali ztrácet. To chtěli zlomit v derby se Studénkou, která se herně i výsledkově trápí, což na půdě Staré Vsi dokázala.

TJ Příchovice - TJ Avia Čakovice 20:22 (8:11)

Čakovice v minulém dvoj utkání na Moravě dvakrát nešťastně prohrály, ale na jejich výkonu se tato skutečnost nepodepsala. V Příchovicích si připsaly dva důležité body a posunuly se do středu tabulky.

TJ Plzeň-Újezd - TJ Stará Huť 21:20 (11 :10)

Také v Plzni se hráči Staré Huti přičinili o velmi dramatický průběh utkání. Tentokrát ale narazili na kvalitního soupeře, který nejen že dokázal střelecky držet krok, ale byl i lepším týmem.

TJ DIOSS Nýřany – Sokol Stupno 23:21 (10 :13)

Nýřany v západočeském derby postrádaly zraněného brankáře Průchu a na hře zadních řad to bylo znát. Hosté překvapivě vedli v průběhu celého prvního poločasu a také v úvodu druhé půle sahali po bodech.

Překvapení se ale nakonec nekonalo. Domácí eliminovali nejlepšího střelce hostí Berku a od stavu 18:17 až do konce již vedli.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z HRANICKA

Moje HranickoSportKulturaPodnikáníČerná kronika