Žeravice-Všenice 20:11 (10:7)

Začátek utkání domácí nezvládli. I když se zásluhou Perničkyujali vedení,soupeř na to dokázal zareagovat, a to hned třikrát. Zaskočené Žeravice držel nad vodou útočník Pernička, který dvěma zásahy vyrovnal. Hosté se v patnácté minutě dostali znovu do vedení a kdo jiný než Pernička srovnal krok.

Poté se konečně probudil i další domácí útočník Zdeněk Uvíra, který se rozehrál k famóznímu výkonu. Třemi brankami v řadě nastartoval dvacetinásobného mistra České republiky, který již ve 22. minutě vedl 7:5. Vzápětí se trefili Chromčík, Bajer a opět Uvíra a poločasový stav byl10:7. Po změně stran jako první skóroval Bajer, jenže Benetka snížil.

V rozmezí 37. - 45. minuty si asi vzala hostující obrana dovolenou a Žeravice vstřelily tři branky. Vzápětí se ještě trefil Černošek, zvýšil na 15:9 a lavička soupeře si vyžádala oddechový čas.

Jestliže si hosté mysleli, že s výsledkem utkání ještě něco provedou, tak po gólech Chromčíka, Perničky a Uvíry měli jasno.

Domácí vedli po závěrečném hvizdu sudího Schmidta 20:10, alemuseli ještě čelit trestnému hodu, který hosté se štěstím proměnili a jen kosmeticky upravili výsledek utkání.

Branky: Uvíra 7, Pernička 5, Bajer a Chromčík po 3, Černošek 2. Sestava: Matuška, Brada - Dobeš, Haubelt, Novotný, Rodek - Bajer, Čechák, Černošek, Chromčík, Pernička, Uvíra.