Marek Smékal v tomto závodě obsadil čtvrtou příčku a Michal Křištof skvělé druhé místo, což oběma stačilo k udržení první příčky v celkovém seriálu MBL a zisku titulů mistrů Moravy.

Závěrečného závodu se zúčastnilo i dalších deset hranických jezdců, ze kterých si nejlépe vedl Max Molnár v kategorii příchozích (B6). Po celý den zajížděl základní jízdy na vedoucích příčkách a svůj skvělý výkon zakončil i výhrou v jízdě finálové.

Ve stejné kategorii se dařilo i Adamovi Drábkovi, který si ve finále dojel pro pěkné třetí místo. Do třetice se v této nejmladší kategorii představil i Mirek Dreiseitl, kterému těsně utekl postup do finálové osmičky a chuť si tak napravil ve finále B, které vyhrál a bral tak celkové deváté místo.

Do finále se v tomto závodě podařilo probojovat v kategorii Men 17+ i další dvojici Janu a Davidu Košárkovi, když se Jan umístil na čtvrtém a David na pátém místě, což Janu Košárkovi stačilo na druhé místo v celkovém seriálu MBL a zisku titulu vicemistr Moravy.

David Košárek dosáhl na místo čtvrté. Ostatní jezdci skončili následovně: Mirek Guráš na 10. místě, Tobias Trunda a Jiří Smékal shodně na 11. příčce, Lukáš Pastorek na 18. místě a Šimon Guráš na 36. pozici.