V prvním zápase se Hranice utkaly s celkem Olešnice. Jednalo se o oťukávací zápas, který zvládli hladce a po celou dobu kontrolovali stav a nakonec zvítězili 2:0.

Další překážkou byla Nivnice. První třetina byla celkem vyrovnaná a skóre se po první siréně zastavilo na stavu 2:2. Druhou polovinu začaly Hranice svou převahu stupňovat a jejich tlak a touha po vítězství jim přinesla další přesvědčivou výhru 4:2. I v posledním zápase základní skupiny Hranice bodovaly proti Brně – Židenicím s konečným výsledkem 4:1.

S druhým dnem přicházely také nervy, protože už šlo opravdu o všechno, stačí jedna prohra a jede se domů. Tomu samozřejmě chtěli Hraničtí zabránit. Jejich soupeřem ve čtvrtfinále byly Těšany. Zápas nebyl vůbec jednoduchý, ale někdo odjet musel. Hranice s tímto vyřazovacím systémem měly z minulého roku zkušenost a zápas dovedli do vítězného konce 4:2.

V semifinále se florbalisté z Hranic utkali se Zábřehem. Díky několika chybám byl stav pro Hranice velmi nepříznivý a prohrávali 2:0. Kolem páté minuty první třetiny se Hranicím těžce zranil jeden z nejdůležitějších obránců a došlo tak k nezbytným změnám v sestavách.

Zábřeh přidal další dva góly a vypadalo to na debakl 4:0, ale Hraničtí borci jako kdyby za svého zraněného obránce chtěli vyhrát, jenže byly 4 minuty před koncem a stav byl stále 4:0.

Hraničtí do konce stihli snížit na 2:4, ale do finále již nepostoupili. Hranice se v boji o třetí místo utkali s Havířovem. O vyrovnanosti souboje svědčilo i konečné skóre 3:3, o výsledku tedy rozhodly samostatné nájezdy. Do branky hranických gólman nepustil žádný míček a v útoku se prosadil Josef Rýpar. Orli získali pohár za třetí místo a bronzové medaile.

Sestava: Pospíšil , Kosar, Ježík, Jahn, Král, Hendrychová,Baďura Petr, Baďura Jaroslav, Rýpar, Andrýsek, Hanzlíček, Ondrušák. Trenéři: Filák, Onderka.