V zápase se předváděl hlavně Weintritt, kterému také patří pozice číslo jedna ve statistikách úspěšných střelců. Poprvé do vedení poslal svůj tým v 10. minutě Šíra, který upravil na stav 3:4. Hranicím v polovině prvního poločasu pomohly i Magrlou proměněné sedmičky. Ty zajistily Cementu náskok, který vydržel i deset minut po přestávce. Pak domácí srovnali na 18:18 a převzali otěže zápasu, zatímco hraničtí museli dotahovat.

V 58. minutě za stavu 25:22 už to vypadalo, že se Hranice vzdají bez dramatu, opak byl ale pravdou. Vše svým zákrokem odstartoval Kučerka, následně byl v útoku úspěšný Indrák a za faul si Západočeši vysloužili vyloučení i proti nim nařízený sedmimetrový hod. Magrla opět neomylně trestá, na což Plzeň reaguje oddechovým časem. Ten vyvrcholí úspěšným zásahem do Kučerkovy brány – 27:25. Drama završuje opět úspěšnou sedmičkou Magrla, který se tak zasloužil o šest branek dnešního zápasu.

SSK Talent M.A.T. Plzeň – TJ Cement Hranice 27:26 (11:13)

Sestava Hranic: Fabián, Kučerka – Magrla, Brož, Čadra, Herda, Indrák, Bajgar, Samiec Jakub, Galus, Šíra, Dolák, Weintritt, Samiec Tomáš.

Nejlepší střelci Hranic: Weintritt 7, Magrla 6/6, Šíra 4, Indrák 4

Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/6, vyloučení: 8