V individuálních disciplínách to byly tři zlata, jedno stříbro a jeden bronz, o poslední cenný kov se zasloužila štafeta.

Nejvíce cenných kovů si z Třince odvezl Svatopluk Uvízl. Ten uhájil v těsném finiši zlato v závodě mužů na 400 m překážek v novém osobním rekordu 58,08 s.

Pouhou desetinu za svým osobním rekordem zaostal v běhu na 110 m překážek, v čase 16,54 s doběhl na třetím místě.

Třetí cenný kov si pověsil na krk po závodě štafet na 4× 400 m mužů.

Štafetu výborně rozběhl, na něj pak navázali Vojtěch Vávra, Rostislav Kolář a Miroslav Pšenica. V napínavém finiši pro sebe nakonec hranická štafeta urvala bronz.

Dvě medaile vybojoval junior Matyáš Řihák. Spokojenější byl po hodu diskem, byť za vysněnou hranici 50 m to opět neletělo. Výkonem 45,42 m poměrně s přehledem zvítězil, ale žádný z pokusů mu tzv. neuletěl.

Následnou soutěží ve vrhu koulí se Matyáš protrápil, za svým osobním rekordem zaostal o dva metry.

Do soutěže sice nastupoval jako jasný favorit, ale musel se sklonit před šumperským Uhrinem a obsadil tak druhé místo.

Radost ze zlaté medaile po mateřské přestávce si užila Klára Úlehlová.

V závodě na 400 m překážek po poslední překážce přesprintovala kroměřížskou Sedláčkovou a v čase 66,15 s doběhla v čele.

Těsně pod stupni vítězů zůstali Vojtěch Vávra a Rostislav Kolář. Vojta nastoupil ke sprintům na 200 m a 400 m. Osobní rekord si posouval na čtyřstovce, lepší umístění si však vyběhl na poloviční trati. Dvoustovku zvládl za 23,91 s a obsadil čtvrté místo, jeden ovál zvládl za 53,29 s a obsadil šesté místo. Rosťa absolvoval v Třinci nejdelší mužský závod – 5000 m. Rosťa závod dokončil na čtvrtém místě za 18:22,37 min. (skA)