Domácí oddíl nasadil sedmnáct jezdců, ze kterých se hned třinácti podařilo postoupit do sobotního či nedělního finále. Nejlépe se dařilo Michalovi Křištofovi v kategorii 17+, který v sobotu dojel na pátém a v neděli na třetím místě. Celkově tak z obou závodů bral třetí místo.

Skvělý sobotní závod zajel Mirek Dreiseitl (B 6), který si vyjel druhé místo. V nedělním závodě ho v semifinálové jízdě z prvního místa sesadil pád. Po dvou dnech to znamenalo celkové čtvrté místo. Stejnou celkovou příčku bral i Mirek Guráš (Cr).

Jan Košárek (17+) si vyjel pátou pozici v celkovém hodnocení. Max Molnár (B 7) celkově bral příčku čtvrtou.

Do finálových jízd se v obou závodech podařilo postoupit i Petrovi Drábkovi (Cr) a Pavlovi Machancovi (17+), kdy Drábek bral celkově páté a Machanec šesté místo.

V kategorii Cruiser se představili i Miloš Molnár a Jiří Smékal. Molnár skončil šestý v celkovém hodnocení. Smékal v sobotu skončil na šestém místě, ale do nedělního závodu ho nepustil jeho zdravotní stav.

Adam Drábek (B 7) bral celkové jedenácté, Tobias Trunda (B 9/10) čtrnácté, Lukáš Pastorek (B 11/12) třinácté místo. Šimona Guráše ve stejné kategorii z nedělních bojů vyřadil pád.

Do závodů nastoupila i čtveřice jezdců z hranické přípravky, nejlépe si počínal nejzkušenější z nich Jiří Kelar, který si vyjel v obou závodech skvělé druhé místo.

Svůj první závod si v Hranicích odjel i Alex Molnár, který skončil na čtrnáctém a dvanáctém místě. Do sobotního závodu pak ještě nastoupil Boris Kotulek, který skončil na sedmé příčce a o stupínek za ním na osmičce zakotvil Daniel Otruba.

„Oddíl by chtěl touto cestou poděkovat všem svým členům za vzornou přípravu dráhy na tento závod, kterou po nočních opakujících se deštích připravovali hned čtyřikrát, a všem svým příznivcům, kteří přispěli věcnými dary na vyhodnocení nejlepších jezdců,“ uvedl Pavel Křištof z BMX Hranice.